Niezbędny sprzęt dla wszystkich pasjonatów fotografii i amatorskiego wideo

Każdy, kto przynajmniej raz próbował zrobić sobie selfie, wie, jak niespodziewanie krótka wydaje się ludzka ręka. Twórcy urządzeń fotograficznych jednakże już wiedzą jak pomóc wszystkim fanom tego typu fotografii.


Uchwyt teleskopowy GoPro to znakomita pomoc dla tych, którzy robią dużo zdjęć. Przyda się również tym, którzy nagrywają filmiki i chcieliby ustabilizować obraz. Dopasują się do niego wszystkie urządzenia GoPro, a do zamocowania aparatu nie są potrzebne kolejne sprzęty. Uchwyt PowerBee GEP110 jest ponadto niezwykle lekki,
zdjęcie selfie
Author: Brian Eager
Source: http://www.flickr.com
prosty w montażu i transporcie. Może rozkładać się na długość od parunastu centymetrów aż do metra. Dostępny w kilku fasonach, różniących się kosztem i specyfikacją. Uchwyt teleskopowy GoPro to cena od stu złotych do ponad dwustu zł, wart jest jednakże takiej ceny.

Ułatwi robienie fotografii albo nagrywanie wideo i sprawi, że uchwycimy piękne ujęcia.

Jeśli spojrzałeś na opublikowane w tym serwisie materiały, to dodatkowo zerknij na opracowanie (https://rarist.pl/nowe-zegarki/najnowsze-produkty/unimatic.html), które także prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu.

Obraz będzie stabilny, ponieważ pozbędziemy się nieładnego efektu „drżącej dłoni” (zobacz jak działa ramię teleskopowe). PowerBee GEP110 przyda się więc nie jedynie Glogerom czy profesjonalnym filmowcom, ale również kompletnym początkującym. Za pomocą uchwytu wykonamy piękne zdjęcia, które będą niepowtarzalną pamiątką z wakacji. Długość ręki nie będzie nas już ograniczała.

Uchwycimy krajobraz za naszymi plecami, a fotografie będziemy mogli wykonywać pod wieloma kątami. Klasę uchwytów marki GoPro poświadczają użytkownicy Internetu, którzy w swoich komentarzach piszą o jego funkcjonalności i solidności.

Zainteresował Cię przedstawiany tutaj temat i szukasz poza tym innych tego typu informacji? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym omówieniu.

Kolejnym atutem jest lekkość i prostota montażu – uchwyt bez trudu zapakujemydo torby i weźmiemy ze sobą na wyprawę. Już na miejscu bez trudu go ustawimy i wykorzystamy do wyczarowania niezwykłych zdjęć.


Uchwyt teleskopowy GoPro to nieceniona pomoc zarówno dla osób, które sztuką fotografii zajmują się na co dzień, jak i dla zupełnych amatorów. Uprości robienie zdjęć pod wieloma różnorodnymi kątami i uzyskanie nowej perspektywy. Dzięki swej prostej konstrukcji jest wprost przeznaczony do transportowania i bez problemu zmieści się w nawet całkowicie wypełnionym plecaku. Nie może go zabraknąć wśród urządzeń żadnego amatora sztuki fotografii!